Samurayz

Forum gildii Samurayz w Cabal Online


#1 2014-11-22 15:01:00

Drifftwood

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-11-22
Posty: 2
Punktów :   

GL

Jako że ja jestem niezbyt ogarnięty w Cabala , i gram postacią która ma krótką historie w grze ,chciałbym się czegoś o niej dowiedzieć . Chodzi o to jakie Combo zrobić, jakie itemy najlepiej kupować , ogólnie jak ją budować . Szukałem w internecie ale ciężko cokolwiek znaleść tak więc pomyślałem że może ktoś z gildii będzie wiedział coś na ten temat z góry dzięki i pozdrawiam

Offline

 

#2 2014-11-25 12:26:44

 Yasny

Guild Master

Zarejestrowany: 2014-11-17
Posty: 10
Punktów :   

Re: GL

GL na bank leci build w full Str, Dex i Int tylko pod set (najlepiej patrzeć ile wymaga klata mithrill +7 i więcej lub archiridium +7 i więcej, zależy w czym chcesz latać, tak samo bronie +7 i więcej). Co do combo na pvp to osobiście nie wiem ale z tego co widziałem to masa ludzi używa, krótkich szybkich skilli i kończy transem albo completerem. Itemki to standard: wszędzie 7% ampa lub więcej i crita ile wlezie. Na pewno dobrze mieć kask 3 slotowy (40% crit dg i 7% rate) i podobny Chakram z uwagi na to, że GL nie dostaje crit rate z żadnego buffa czy passive buffa. Tak więc potrzebny będzie slot extender. Generalnie wydaje mi się, że aby zrobić naprawdę fajnego GL to trzeba trochę kasy w niego włożyć, a wspomniany kask z 3 slotami to "must have".

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pg-clan.pun.pl www.mwsec1forum.pun.pl www.hospicjumdladzieci.pun.pl www.greenstreetelite.pun.pl www.zgraja.pun.pl